Soccer-Man Utdi Rashford, mis on saadaval Granada kokkupõrkeks, ütleb Solskjaer

Soccer-Man Utd

Manchester United on saanud neljapäevase Euroopa liiga veerandfinaali esimese etapi eel Granada vastu tõuke, sest ründaja Marcus Rashford pidi pärast vigastuse raputamist meeskonnaga reisima. Inglismaa koondislane Rashford, kes on sel hooajal kõigil võistlustel löönud 19 väravat ja andnud 12 resultatiivset söötu, andis Premier League'is Brighton & Hove Albioni üle 2: 1 võidu ja teisipäeval treenimata.

Mängujuht Ole Gunnar Solskjaer ütles, et 23-aastane Rashford oli Hispaania reisiks saadaval, kuid kogu matši ajal ei pruugi see riskida. 'Ma ei saa oma meeskonda avalikustada, me ei kavatse seda teha,' ütles Solskjaer pressikonverentsil. 'Marcus on reisil ja peame homme otsuse langetama, kas ta alustab või on pingil. Ma ei usu, et ta 90 minutit mängib. '

Väravavaht Dean Henderson, kes alustas David de Gea asemel seitsmendat mängu Brightoni vastu, väidab, et annaks kindad Granada vastu ja Solskjaer ütles, et ta peab mängude kaupa valima nende kahe vahel. 'Ma ei saa liigat ega Euroopa liiga tähtsuse järjekorda seada. Järgmine mäng on kõige olulisem, ”sõnas ta. 'David on olnud parim väravavaht ja on endiselt tipptasemel hoidja. Mul on mugav mängida Davidit või Deani ja mul on hea meel, et kumbki neist on õnnelik, et on alam. '

La Ligas üheksandal kohal olev Granada on kõigil võistlustel kaotanud viimased kolm mängu, kuid Solskjaer ootab neljapäeval ranget testi. 'Nad on täis kogemusi ja iseloomu, mida ootate hiljuti edutatud meeskondadelt,' ütles ta. 'Suurepärane hooaeg eelmisel aastal ja ma arvan, et nad on üks meeskondadest, kes on sellel hooajal mänginud kõige rohkem.'

Solskjaer ütles ka, et Anthony Martial alustas taastumist pärast põlve vigastuse saamist rahvusvahelisel ametikohal, kuid tõenäoliselt ei esine see ülejäänud hooajal. 'Kui näeme teda enne hooaja lõppu, olen väga üllatunud,' ütles ta. 'Ta tahab võimalikult kiiresti tagasi tulla.'

(Seda lugu pole Everysecondcounts-themovie töötajad redigeerinud ja see luuakse automaatselt sündikaatvoogust.)